Run SAP Business One with the best

Konzultácia a implementácia najpoužívanejšieho ERP informačného systému

"Spoločne nájdeme cestu k optimalizácí podnikania, modernému riadeniu a vyššej efektivite"

SAP Business One
Patrí k najpoužívanejším informačným systémom na svete! Uspokojí potreby malého, stredného aj velkého podniku.
Riešenie
SAP Business One poskytuje nielen rýchly a ľahký prístup ku všetkým informáciam o spoločnosti, ale tiež poskytuje správy a dokumenty potrebné na príjmanie rozhodnutí všetkých oblastí riadenia podniku, a to všetko v reálnom čase.
Pre vás
SAP Business One zvláda všetko, čo moderné podnikanie potrebuje, pokrýva zložité oblasti ekonomiky, financií, logistiky a skladovania, schvaľovacie a výstražné funkcie, analytické nástroje, reporty, komplexnú výrobu spolu s plánovaním a riadením výroby, on-line produkciu a mnoho dalších funckí.
Zvýšte efektivitu a výkon svojho podnikania
SAP Business One vám umožňuje centralizovať a integrovať celý váš podnik: predaj, skladovanie, nákup, správu a financie do jedného systému, čím eliminuje opätovný vstup, chyby a zbytočné náklady.
Objavte Smart Business
Transformujte dáta, automatizujte a inovujte svoje podnikanie, prineste skúsenosti, ktoré si každý zamiluje, a staňte sa lídrom vo vašom odbore.
Robte správne rozhodnutia
SAP Business One integruje obchodné údaje do jedného zdroja, takže môžete okamžite získať podrobné, úplné a aktuálne informácie v reálnom čase a na akomkoľvek zariadení.

SAP Business One SQL

Získajte väčšiu kontrolu nad svojím podnikom. SAP Business One je ERP softvér na správu malých firiem zefektívňuje a prepája vaše procesy a čo je najdôležitejšie rastie spolu s vami.

 

Verzia SQL je vhodná pre menší počet užívateľov a menšie firmy. Zároveň je použiteľná pre všetky typy firiem. 


Obsahuje všetky potrebné oblasti od logistiky a skladov, cez CRM, účtovníctvo, reporting až po výrobu. Na rozdiel od verzie HANA využíva štandardnú technológiu Microsoft SQL.

SAP Business One S/4HANA

Objavte skutočne inteligentný a moderný ERP systém s integrovanou AI a strojovým učením. K dispozícii na mieste, vo verejnom alebo súkromnom cloude alebo v hybridnom prostredí.

 

HANA (High Performance Analytics Appliance) je revolučná aplikačná a databázová platforma, ktorá obsahuje veľa pripravenými funkciami a podporou HTML5.

Analytické databázové operácie prebiehajú v operační pamäti serveru v tzv. In-Memory režimu, ktorý je 10x rýchlejší než tradičná verzia SQL. Vďaka tomu je HANA schopná spracovávať veľké objemy dát v reálnom čase a zároveň ich okamžite analýzovať (tzv. „real time analytics“).  

Štandardné zostavy a funkcionality sú rýchlejšie dokonca až o 300%. 

Ďalšou výhodou tejto verzie je veľmi rýchla odozva na dotazy, ktorých výpočet by na SQL databázy trval až tisíckrát dlhšie. Navyše, pri voľbe verzie HANA výrazne znížite náklady na hardware a jeho údržbu vďaka flexibilnému a nákladovo efektívnemu real-time prístupu k správe veľkých objemov dát (big data). Interaktívna analýza dát úplne nahradí OLAP alebo iné dátové kocky a dátové sklady.

Systém "ušitý na mieru"

Rozširujte funkcionalitu SAP Business One s Add-On riešeniami na mieru